Belgische junioren solliciteren naar plaats nationale team

internationale regatta KRSGinternationale regatta KRSGDe regatta van KRSG kon rekenen op zon, een goede organisatie en veel deelnemers. En toch bleven we wat op onze honger zitten. De regatta was vroeger één van de belangrijkste regatta's maar moet, mede door slechts 5 wedstrijdbanen, het afleggen tegen hoger aangeschreven regatta's. Zo komen zelfs onze eigen nationale roeiers niet meer aan de start in Gent. Een spijtige zaak.

Maar dat nam niet weg dat er enkele mooie prestaties neergezet werden door onze Belgische junioren.

Zo was het alweer thuisroeister Peleman die de skiff junioren aan haar palmares kon toevoegen. De Gentse won met een straatlengte voorsprong.

In de 4-JM was er een mooie 2de plaats voor een Belgische mix met Rosiers-Hutsebaut-De Smet-Cordaro en ook Levi Van de Velde,die zijn wederoptreden maakte werd 2de in de 1XJM.

Tison-Vanparys bewezen klaar te zijn voor een internationaal tornooi. Zij wonnen zowel zaterdag als zondag de dubbeltwee junioren. Frankrijk werd 2de, Rigolet-Olbregt 3de.

Tim Brys werd zaterdag knap 2de in de 1XLMB en Rottiers pakte eindelijk haar goud in de 1XW.
Ook in de 2-JM was er Belgisch succes. Na een 2de plek op zaterdag wisten Schollaert-De Rycke hun race op zondag te winnen.

En ook de 4XJM met 2 KRNSO roeiers, en 2 KRB roeiers bewees mee te kunnen met de besten. Ook zij wonnen goud.

Ameel-Verbelen wonnen in de 2XWB. Verbelen won eveneens de 1XWB.

Ook Peleman-De Baets deden wat ze moesten doen: winnen.

als de Belgische bond het verstandig aanpakt kan het voor de Belgische junioren wel eens een mooie zomer worden !

Foto's van zaterdag staan op de gebruikelijke plek.

Your rating: None
afbeelding van mathieu

Ik ben wel degelijk een bruggeling,Erwin. Geen KRNSO roeier...

afbeelding van Erwin

Mathieu, had naar de resultaten van zondag gekeken, heb ik dan zo slecht gekeken sorry

afbeelding van Sir Botex

*removed by author*

afbeelding van Sir Botex

Erwin,
is het mogelijk om de bovenstaande tekst dan ook in die zin aan te passen? (2 roeiers van KRB, 2 van KRNSO)

Alvast bedankt!

Stijn

afbeelding van Erwin

done !