De Decker en Maeyens verlengen makkelijk Belgische titel
Tijdens dag 2 van het Belgisch kampioenschap stonden de skiffnummers bij de senioren op het programma. Daarin geen verrassingen. Zoals verwacht wisten Maeyens (KRB) bij de heren en De Decker (GRS) bij de dames hun titel te verlengen.
"Dit was mijn moeilijkste titel, Hammond is echt goed en heeft het me, als lichtgewicht, behoorlijk lastig gemaakt" gaf De Decker nog mee.
2 uur later wist Hammond wel de titel te pakken in de 1XLW.
Opnieuw viel er een verrassing te noteren. Topfavoriet in de 1XJW, Machteld Laureyns (GRS) roeide tot op 500 meter van de finish op de eerste plaats maar werd toen in een zeer spannende race ingehaald daar eerst Floor Hessens, en vervolgens Charlotte De Vogelaere, beide van KRB. De Vogelaere kwam nog sterk opzetten, maar Hessens hield stand en won haar eerste Belgische skifftitel. Beide Brugse meisjes nemen zo revanche op de Gentse meisjes na hun 2de plaats gisteren in de 2XJW.
In de 2-M ging het goud naar KRSG. De 2XLM ging naar de broers Obreno (BTR).
- login of registreer om te reageren
- Français


