Geen ZON-dag op de 11de jeugdduatlon van KRB

Het was geen weer om een fotograaf door te sturen, maar 61 jongens en meisjes van de 12 en 14- jarige juniors uit 7 Vlaamse clubs trotseerden het gure herfstweer om wél voor resultaten te zorgen.

Bij de 12-jarigen klinken de namen van Astrid Ryckx en Thys Nieuwenhuyse van KRNSO ons bekend op de eerste plaats. Jolien Catrysse (GRS) en Lucas Deknock (KRB) gingen voor de tweede plaats, Nina Colpaert (KRNSO) en Falke De Visscher (GRS) voor de derde plaats.

Bij de 14-jarigen zorgde Charlin Van Damme (KRSG) voor een eerste plaats bij de meisjes en was er voor Levi Van de Velde (KRCG) deze keer geen slalom die hem kon weerhouden van de eerste plaats bij de jongens. Laura Nartus (GRS) en Robin Van Parys (KRNSO) zien we op de tweede plaats. Emma Fonfoneata (KRSG) en Malin Qvick (KRNSO) behaalden de derde plaats, beiden dank zij de absoluut beste looptijd in hun reeks.

Volgende zaterdag sluiten al deze jongeren hun seizoen af op de Vlaamse Roeihappening. Voor de oudsten is dit meteen ook het afscheid van de jeugdtriatlons. Vanaf volgend seizoen zullen ze hun plaats zoeken in het langere roeiwerk, de Olympische afstand van 2 000m. We wensen hen hierbij alvast heel veel succes en bedanken hen voor de mooie prestaties die zij dit jaar hebben neergezet.

Your rating: None Average: 5 (2 votes)